Wakebridge - IFFLEY ROAD

Wakebridge - IFFLEY ROAD

Regular price £12.00
Unit price  per 

Wakebridge is a close- textured, mild and savoury with a hint of sweetness. Produced by a pair of retired veterinarians, all the milk is from the farm’s own ewes who are fed primarily on herbal leys and whey.

Made with pasteurised sheep's milk and animal rennet in Wakebridge, Derbyshire.